Cztery puchary dla piłkarzy RAP Radomsko

Cztery puchary dla piłkarzy RAP Radomsko

Cztery puchary przywieźli młodzi zawodnicy Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej z trzydniowego ogólnopolskiego turnieju "W drodze do reprezentacji", który rozgrywany był w Istebnej.

W turnieju wzięli udział dzieci z roczników 2010/2009/2008/2007. W zawodach udział wzięły cztery zespoły ESBANK RAP Radomsko i wszystkie  wracają z pucharami:

1. miejsce rocznik 2007
2. miejsce rocznik 2008
2. miejsce rocznik 2009
2. miejsce rocznik 2010

Do Radomska pojechały również nagrody indywidualne za tytuł króla strzelców: dla Bartłomieja Wysockiego z rocznika 2007 i Macieja Kłodosa z rocznika 2008.

- Wszystkie zespoły ESBANK RAP Radomsko musiały rozegrać po 14 spotkań w trakcie trwania turnieju, m.in. z zespołami BKS Rekord Bielsko Biała, Kolejarz Kraków, AP Puławy, WKS Wieluń i całą grupą zespołów z różnych klubów z rejonu Beskidów. Wielkie brawa dla drużyn RAP Radomsko za wielki wysiłek, super poziom sportowy i mega zaangażowanie na i poza boiskiem. Słowa uznania dla rodziców dzieci z RAP Radomsko za super kulturalny doping i świetna zabawa na trybunach. Wzór dla całej Polski – mówi Krzysztof Kowalski z RAP Radomsko.

Poza pobytem na boiskach w Istebnej, drużyny przebywające w Hotelu Jano Jaworzynka miały możliwość basenowej kąpieli i spaceru na Trójstyk Granic Polskiej, Czeskiej i Słowackiej. 

Więcej o:
rap rap radomsko turniej
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE