Czołowe zderzenie ciężarówki z autem osobowym na ul. Brzeźnickiej

Czołowe zderzenie ciężarówki z autem osobowym na ul. Brzeźnickiej Fot. OSP Stobiecko Miejskie w Radomsku

W czwartek 2 stycznia w godzinach popołudniowych na ulicy Brzeźnickiej w Radomsku doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego kierujący samochodem osobowym zjechał wprost na jadącą z naprzeciwka ciężarówkę z naczepą.

Do wypadku doszło ok. godz. 16.30 i według ustaleń policji wynika, że 69-letni kierujący osobową dacią (mieszkaniec gm. Ładzic) z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, czym doprowadził do zderzenia czołowego ze scanią z naczepą, którą kierował 47-letni mieszkaniec Warszawy. Kierowca ciężarówki był trzeźwy, nie odniósł obrażeń.

Natomiast zakleszczonego w samochodzie sprawcę kolizji, wydostać pomagali strażacy. Mężczyzna był pobudzony i agresywny, nie pozwolił również na zbadanie go alkomatem, dlatego też pobrana została mu krew do badań. 69-latek ze stłuczeniami i wstrząśnieniem mózgu został zabrany do szpitala, gdzie przebywa na obserwacji.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane, jako kolizja drogowa. Jednak o losie sprawcy zdecydują wyniki badań, które mają ustalić czy znajdował się on pod wpływem alkoholu czy też był trzeźwy.

Więcej o:
czołowe zderzenie radomsko wypadek policja radomsko czołowe zderzenie ul. brzeźnicka w radomsku wypadek drogowy radomsko policja
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE