Czesław Mozil wystąpi w MDK w Radomsku

Czesław Mozil wystąpi w MDK w Radomsku Fot. https://www.facebook.com/czeslawspiewa

W piątek, 28 stycznia 2022 r. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku wystąpi Czesław Mozil. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00.

Czesław Mozil wraca z nową płytą! Niecodzienne połączenie monodramu i koncertu, w wykonaniu uwielbianego przez fanów, polsko-duńskiego artysty, byłego jurora, wiecznego marzyciela – Czesława Mozila.

Czesław Mozil Solo to przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno – liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity artysty.

W programie są piosenki z nowej płyty #IDEOLOGIAMOZILA, która miała swoją premierę 19 listopada , a także piosenki stare, zarówno te bardziej jak i mniej znane.

„#IDEOLOGIAMOZILA” to album bardzo osobisty, zbiór obserwacji świata, ale i najbliższego otoczenia. To zamknięty w 12 piosenkach manifest ważnych dla Czesława Mozila spraw i wartości.

Jak mówi Czesław Mozil: „#IDEOLOGIAMOZILA” to także płyta, która jest moją osobistą walką z kompleksem pisania po polsku.

- To pierwsza płyta, do której teksty napisałem w większości samodzielnie. Jako emigrant, wychowany na duńskiej ziemi, zawsze odczuwałem tremę pisząc po polsku. Tym razem podjąłem tę walkę z własnymi strachami, co było jak katharsis. Mam 42 lata, jestem wykształconym muzykiem, z dyplomem Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, ale przede wszystkim jestem prostym grajkiem, który kocha stać na scenie – mówi artysta.

Za produkcję albumu „#IDEOLOGIAMOZILA” odpowiada znany i ceniony w świecie hip-hopu Matheo, wokale nagrał i zmiksował Marcin Bors. 

Więcej o:
radomsko mdk radomsko czesław mozil koncert
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE