Czekam na odpowiedź na piśmie i uzasadnienie

Czekam na odpowiedź na piśmie i uzasadnienie

Nie milkną komentarze na temat wykorzystania „starego” basenu przy ul. Leszka Czarnego w Radomsku po otwarciu nowego kompleksu Aquara. Do prezydenta Radomska i przewodniczącego Rady Miejskiej, wpłynęła petycja z prośbą o zaniechanie zamknięcia obiektu.

Mieszkanka Radomska Agnieszka Poteralska napisała do władz Radomska petycję, którą podpisało ponad 200 osób. Mieszkańcy proszą o zaniechanie zamknięcia obiektu.

Czy tak się stanie? Wygląda na to, że tak. Podczas konferencji prasowej Jarosław Ferenc prezydent Radomska, zdecydowanie opowiedział się za przekształceniem starego basenu w halę dla treningów np. dla sekcji zapasów. Trzeba dodać, że takiemu rozwiązaniu „przyklaskuje” Miejska Rada Sportu.

- Bardzo chciałabym rzetelnego uzasadnienia na piśmie, bo nie tylko ja, ale też mieszkańcy są tym zainteresowani. Argument finansowy do mnie nie przemawia. Można sięgnąć po statystyki ile osób przez basen się przewija. Może pieniądze wydane na wypłycenie na nowym basenie przeznaczyć na wymianę filtrów na starym? – zastanawia się Agnieszka Poteralska, autorka petycji w sprawie starego basenu, gość programu „Staszczyk niezależnie”.

Cała rozmowa z Agnieszką Poteralską w poniedziałek 22 marca, na portalu Radomsko24.pl, godzina 19.45.

Więcej o:
irek staszczyk basen basen radomsko agnieszka poteralska
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE