Radomsko, Łódzkie 20.4o Sobota, 25 Maja 2019
ważne informacje
Autopromocja reklama

Czatuj z kandydatem na Prezydenta!

Miasto
Mateusz Szałowski

Drodzy radomszczanie! Portal Radomsko24.pl szykuje dla Was coś naprawdę niezwykłego! Pragnąc wybić się z rutyny kampanii wyborczej i chcąc umożliwić Wam bezpośredni kontakt z kandydatami na... ››

Drodzy radomszczanie! Portal Radomsko24.pl szykuje dla Was coś naprawdę niezwykłego! Pragnąc wybić się z rutyny kampanii wyborczej i chcąc umożliwić Wam bezpośredni kontakt z kandydatami na stanowisko Prezydenta Radomska, zaprosiliśmy  wszystkich kandydatów do udziału w czacie.

 

Spotkanie organizacyjne z przedstawicielami poszczególnych sztabów wyborczych odbyło się w czwartek 21 października o godz. 19.00 w restauracji „Arkadia”. Przedstawiliśmy na nim założenia naszych czatów, a także przeprowadziliśmy losowanie kolejności występowania w czacie internetowym poszczególnych kandydatów.

Oto kolejność czatów z kandydatami:

26 października, wtorek, godz. 20.00 - Krzysztof Zygma
28 października, czwartek, godz. 20.00 - Jacek Ciecióra
2 listopada, wtorek, godz. 20.00 – Łukasz Więcek
4 listopada, czwartek, godz. 20.00 – Anna Milczanowska
9 listopada, wtorek, godz. 20.00 – Andrzej Plutecki
16 listopada, wtorek, godz. 20.00 – Zdzisław Dawid
18 listopada, czwartek, godz. 20.00 – Wojciech Szwedowski


W wyniku losowania pierwszeństwo przypadło Panu Krzysztofowi Zygmie. Już dzis serdecznie zapraszamy na czat, który odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 20.00.

 

Czaty będą odbywać się oczywiście na naszym portalu.


Masz jakieś pytanie do swojego ulubionego kandydata? Chcesz poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Nic prostszego, przyłącz się do czatu i zapytaj się każdego osobiście!

komentarze