Czas na emeryturę dla Jacka Ciecióry

Czas na emeryturę dla Jacka Ciecióry Fot. Starostwo Powiatowe

Jacek Ciecióra, kierownik filii Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku z siedzibą w Przedborzu odchodzi na emeryturę. W latach 1993 – 1997 był posłem na Sejm RP z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Jacek Ciecióra w 2002 został radnym powiatu radomszczańskiego. W latach 2002–2005 był etatowym członkiem zarządu powiatu, następnie do 2006 wicestarostą. Opuścił w międzyczasie PSL. W 2006 ponownie uzyskał mandat radnego z ramienia Radomszczańskiego Porozumienia Społecznego, którego został prezesem. W 2010 bez powodzenia ubiegał się o reelekcję. Powrócił do rady powiatu w 2014], nie utrzymał mandatu w 2018. W 2021 zasiadł w radzie nadzorczej spółki SIM Śląsk.

Kandydował też na urząd prezydenta Radomska w 2010 roku. Zdobył jedynie 596 głosów.

Pożegnanie Jacka Ciecióry zorganizowano w Starostwie Powiatowym. W imieniu całego Zarządu Powiatu Radomszczańskiego za lata pracy, a także za długoletnią działalność na rzecz samorządu Powiatu Radomszczańskiego dziękowała mu Starosta Beata Pokora.

- Przed Panem nowe wyzwania i doskonały czas na realizację tych pragnień oraz pasji, które do tej pory ustępowały miejsca powinnościom zawodowym. Życzymy pogody ducha, twórczych sił i ak-tywności potrzebnej do realizowania swoich planów oraz zamierzeń, a przed wszystkim - dobrego zdrowia - mówiła starosta Beata Pokora.

Nazwisko Ciecióra nie znika z radomszczańskiej polityki. W grze jest syn Jacka – Krzysztof, który w rządzie PiS pełni funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Więcej o:
jacek ciecióra jacek ciecióra radomsko emerytura jacek ciecióra
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE