Cyrk Korona z pokazem w Radomsku

Cyrk Korona z pokazem w Radomsku

Cyrk Korona po wielkim sukcesie spektaklu „Bajkowe Fantazje” powraca na prośbę publiczności z pełną nowości i niespodzianek podróżą po świecie bajek. Artyści cyrkowi wcielą się w bohaterów światowych superhitów takich jak Gwiezdne Wojny, Harry Piotter, Kraina Lodu, Toy Story, Pidżamersi czy Psi Patrol.

Cyrk Korona z programem wystąpi w Radomsku 10 października 2020 r. o godz. 16.00, na placu przy skrzyżowaniu ul. Starowiejskiej i Jagiellońskiej w Radomsku. Bilety w cenie 20 zł.

Ponadto goście z Brazylii, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Maroka, Czech, Paragwaju i Polski zaprezentują min.: szalone ewolucje na wysokiej linie poziomej, człowieka sprężynę, napowietrzne ewolucje w wykonaniu Elsy, pokaz wielkiej iluzji rodem z Hogwartu, rycerzy Jedi - akrobatów dobrej strony mocy, wirujące obręcze, Tarzana i Jane na sztrabatach. O dobry humor widzów dba najlepszy polski komik - Mr. Chap! W roli konferansjera - Szalony Kapelusznik. W cyrku nie występują zwierzęta.

Chcecie zaproszenie na pokaz? Mamy dla Was trzy podwójne bezpłatne wejściówki. Aby otrzymać jedną z nich należy w kilku zdaniach uzasadnić, dlaczego wejściówka powinna trafić właśnie do Ciebie. Odpowiedzi wyślijcie na adres: redakcja@radomsko24.pl. Na maile czekamy 9 października do godz. 12.00. Zwycięzców poinformujemy.

Więcej o:
cyrk korona cyrk korona radomsko cyrk w radomsku
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE