Concordia Piotrków - Mechanik Radomsko

Na zaległy mecz do Piotrkowa Trybunalskiego Z Concordią, wybiera się 8 czerwca, zespół Mechanika Radomsko.

Na zaległy mecz do Piotrkowa Trybunalskiego z Concordią, wybiera się 8 czerwca, zespół Mechanika Radomsko.
foto: facebook.com/RKS Radomsko fans
Pierwotnie, spotkanie miało zostać rozegrane 23 marca. Zostało jednak przełożone ze względu na złe warunki atmosferyczne. Podobnie było w drugim terminie 10 kwietnia, gdy pogoda pokrzyżowała plany piłkarzy.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie i zaległe spotkanie rozpocznie się w sobotę o 16.00.

Sobotni rywal Mechanika plasuje się na 7. pozycji z dorobkiem 46 punktów. Mechanik jest trzeci. W ostatniej ligowej kolejce Concordia wygrała wysoko na wyjeździe z Włókniarzem Zgierz 1:5, a Mechanik u siebie uległ Włókniarzowi z Pabianic.

Na sobotnie spotkanie w Piotrkowie zapraszają również najwierniejsi kibice radomszczańskiego klubu, którzy jak zawsze podążają za swoją drużyną, aby dopingować ją w kulturalny sposób. Chętnych zapraszamy na dworzec PKP, zbiórka o 14.15.

Kibice robią wszystko, aby wspomóc swoją drużynę. Zadają sobie sprawę, że ten mecz jest "meczem o wszystko". Na Facebooku zorganizowali specjalną akcję, w której może wziąć udział każdy. - Wszyscy widzimy, że Nasi piłkarze złapali zadyszkę, choć bardzo chcą to coś im nie idzie, w drużynie słabe morale, musimy to zmienić, pokazać że jesteśmy w tych ciężkich chwilach z Nimi! Stąd pojawił się pomysł, aby w komentarzach każdy dosłownie każdy, zamieścił kilka słów otuchy, sentencję z pozytywnym impulsem, zastrzyk energii w jednym czy dwóch zdaniach, coś co wniesie do drużyny ducha walki! Zbierzemy to wszystko, wydrukujemy i przekażemy piłkarzom do autokaru przed meczem! Żeby nikogo nie trzeba było prosić o to, by dał komentarz! Walczymy do końca razem, jeszcze nie wszystko stracone. W sobotę wszyscy widzimy się w Piotrkowie cieszmy się, że zwycięstwa i bądźmy ze sobą dumni - czytamy na profilu RKS Radomsko Fans.

Wszyscy zadają sobie także pytanie: Czy Mechanik awansuje o klasę rozgrywkową wyżej?

Więcej o:
mechanik mechanik radomsko rks rks radomsko runda rewanżowa
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE