Co robić w Radomsku w wakacje?

Co robić w Radomsku w wakacje? Fot. M. Kołaczkowski

Kiedy wrócimy z kolonii, obozów i wczasów, wcale nie musimy się nudzić. Wystarczy zajrzeć na strony internetowe radomszczańskich placówek kulturalnych.

Małgorzata Borek dyrektor Muzeum Regionalnego w Radomsku zachęca do skorzystania z oferty placówki. To propozycja nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dla dorosłych radomszczan.

- 7 lipca na godzinę 15.30 zaprasza Zagroda Tatarska w Stobiecku Miejskim. Na popołudnie „Z piosenką dookoła świata”, czyli koncert Chóru Melodia działającego przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Radomsku – zachęca do udziału Małgorzata Borek.

- W przyszłym weekend, 14 lipca też o 15.30, zbiórka na spacer historyczny „Śladami żołnierzy Armii Krajowej i Konspiracyjnego Wojska Polskiego w Radomsku”. Na spacer historyczny zaprasza kustosz muzeum Kamil Rutkowski - informuje dyrektor muzeum.

Zaproszenie do rozmowy w programie „W Temacie” na portalu Radomsko24.pl przyjęła Małgorzata Borek, dyrektor Muzeum Regionalnego. Premiera 8 lipca o godzinie 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk małgorzata borek
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE