Club Muzyczny Bogart wśród najlepszych

Popularne czasopismo muzyczne na podstawie głosów artystów stworzyło listę ulubionych polskich klubów

Logo pochodzi z: http://www.club-bogart.comPopularne czasopismo muzyczne na podstawie głosów artystów stworzyło listę ulubionych polskich klubów.

"Machina", bo o tym czasopiśmie mowa, na swojej stronie internetowej zamieściła listę 30 klubów, które są ulubionymi miejscami artystów. Wśród najlepszych znalazł się Club Muzyczny Bogart z Gomunic.

O Bogarcie na łamach "Machiny" wypowiedział się Jacek Szabrański (The Car Is On Fire, Nerwowe Wakacje), określając go jako klub-legenda. Ponadto Szabrański między innymi w takich słowach zachwala lokal z Gomunic:

Wyjątkowy, psychodeliczny wystrój (malowidła naścienne a'la nakwaszony Witkacy) plus charyzma i osobowość Przema, właściciela klubu. Przemo porąbał na wszelki wypadek dawne sprzęty Bogartu z czasu, gdy ten był jeszcze główną dyskoteką regionu. "Żeby nie kusiło."

Znalezienie się na tej ekskluzywnej liście to duże wyróżnienie dla Bogartu - małego klubu z Gomunic. Jak widać nie przeszkadza to zupełnie aby być zauważonym przez wielu artystów a w konsekwencji przez popularne czasopismo muzyczne. Warto dodać, że na liście trzydziestu najpopularniejszych klubów znajdują się takie lokale jak Progresja i Cafe Kulturalna z Warszawy, poznański Dragon oraz Meskalina czy też krakowski Betel.

Na stronie "Machiny" czytelnicy mogą głosować na swój ulubiony klub. Głosowanie, wraz z opisami wszystkich lokali znajduje się tutaj. Oczywiście liczymy na Wasze głosy dla Bogartu!

Więcej o:
club muzyczny bogart gomunice klub muzyka machina ranking
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE