Cleo&Donatan awansowali do finału Eurowizji. Wraz z nimi radomszczanka Ola Ciupa

Po znakomitym występie w półfinale konkursu Eurowizji odbywającego się w Kopenhadze do finału zakwalifikowali się Cleo&Donatan z piosenką "My Słowianie" (We Are Slavs ). Wraz z nimi radomszczanka Ola Ciupa.

Po znakomitym występie w półfinale konkursu Eurowizji odbywającego się w Kopenhadze, do finału zakwalifikowali się Cleo&Donatan z piosenką "My Słowianie" (We Are Slavs ). Wraz z nimi radomszczanka Ola Ciupa.
Ola Ciupa podczas półfinału Eurowizji w Kopenhadze. Fot. Andres Putting (EBU)
Ola Ciupa na kopenhaskiej scenie wstąpiła oczywiście u boku Cleo wraz z tancerkami z zespołu Mazowsze. Jej rolą było pranie, podobnie jak w teledysku, w którym zagrała. Polski występ spodobał się europejskiej publiczności na tyle, aby zakwalifikować się do finału.

- Dziękujemy z całego serca CLEO i Donatan za to, że wybrali nas spośród tylu pięknych kobiet, aby reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji - napisała tuż przed półfinałowym występem Ola Ciupa, na swoim Facebooku.

Pojawia się pytanie czy damy radę w sobotnim finale. Polacy wystąpią z numerem 9. Na naszą piosenkę ze względów regulaminowych nie będziemy mogli głosować w kraju. Mogą to natomiast uczynić Polacy mieszkający zagranicą. Transmisja: sobota 10 maja, w TVP 1 i TV Polonia od 21.00.

Więcej o:
ola ciupa eurowizja modelka
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE