Cienkie blaty kuchenne UltraFit

Cienkie blaty kuchenne UltraFit Fot. Pfleiderer

Odkryj niezrównaną lekkość i funkcjonalność blatów UltraFit. Ultracienkie, ultrawytrzymałe i ultranowoczesne blaty o grubości 13 mm. Doskonała alternatywa dla drewna, kamienia i spieków. Trwałe, wilgocioodporne i antybakteryjne. Doskonałe jako blaty kuchenne, stołowe i biurkowe.

Cienkie blaty UltraFit

Odkryj niezrównaną lekkość i funkcjonalność blatów UltraFit, najnowszej kolekcji produktów od firmy Korner. Te wyjątkowe i  cienkie blaty o grubości 13 mm są odpowiedzią na trend minimalistycznych mebli, które dążą do osiągnięcia lekkości i elegancji.

Blaty UltraFit, oferowane przez renomowaną firmę Pfleiderer, stanowią doskonałą alternatywę dla naturalnych materiałów, takich jak drewno, kamień czy spieki kwarcowe. Zaprojektowane z myślą o praktyczności i estetyce, wpisują się w nowoczesne wnętrza, dodając im subtelności i uroku.

Kolekcja blatów UltraFit zawiera 12 starannie wyselekcjonowanych dekorów, w tym zarówno sprawdzone wzory z obecnej kolekcji blatowej, jak i nowości, które przyciągają uwagę, szczególnie nowe propozycje betonu oraz kamienia.

Te ultracienkie blaty, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości płyty konstrukcyjnej o grubości 12 mm, doskonale wpisują się w trend lekkich, delikatnych mebli i minimalistycznych aranżacji wnętrz. Mimo swojej minimalnej grubości, są niezwykle trwałe i odporne na wysokie temperatury, uderzenia, zarysowania i gorącą parę. Ich powierzchnia nie wymaga impregnacji ani dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych, co sprawia, że są gotowe do użytku od razu po zamontowaniu.

Blaty UltraFit są również wilgocioodporne, dzięki czemu mogą być stosowane w pomieszczeniach o dużej wilgotności, takich jak łazienki, gabinety SPA czy szatnie basenowe. Ich rdzeń, wierzch i spód wykonane są z materiałów wilgociodpornych, a krawędzie szczelnie oklejone obrzeżem ABS za pomocą kleju PUR, co zapewnia trwałość i ochronę przed działaniem wilgoci.

Ponadto, blaty UltraFit są niezwykle wszechstronne. Oprócz zastosowania jako blaty kuchenne, mogą służyć również jako blaty stołów, biurek, ścianki przyblatowe, okładziny ścian, fronty meblowe, a nawet nogi stołów i wysp kuchennych. Możliwości ich wykorzystania są nieograniczone, pozwalając Ci rozwijać swoją kreatywność i tworzyć unikalne projekty.

Dzięki certyfikatowi międzynarodowej instytucji certyfikującej GFPS, blaty UltraFit posiadają wysokie właściwości antybakteryjne. Bakterie nie mają szans na namnażanie się na ich powierzchni, a liczba bakterii zmniejsza się o 99,9% w ciągu 24 godzin.

Blaty dostępne w hurtowniach i punktach sprzedaży firmy Korner. Produkty dostępne są w ilości od 1 sztuki.

www.korner.pl

Więcej o:
blaty kuchenne ultra fit korner
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE