Chcę, aby lepiej nam się oddychało

Chcę, aby lepiej nam się oddychało Fot. M. Kołaczkowski

18 września, zakończyło się składanie przez mieszkańców projektów do 7. edycji Budżetu Obywatelskiego 2023 w Radomsku. Złożono 32 projekty. Zgodnie z przyjętym regulaminem w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych odbyła się weryfikacja formalna złożonych projektów.

Głosowanie mieszkańców na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego w Radomsku trwa do 18 grudnia jest prowadzone wyłącznie drogą internetową z potwierdzeniem na telefon głosującego.

Na głosowanie na projekt „Zazieleńmy Radomsko” zachęca autor Mirosław Dratwiński.

- Chciałbym przekonać radomszczan, aby zagłosowali na mój projekt. Chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę jaki jest stan powietrza w naszym mieście. Drzewa to nasze zielone  płuca. Wprawdzie są nowe nasadzenia drzew, ale w centrum miasta. Ja proponuje nasadzenia 100 drzew w radomszczańskich dzielnica np. Kowalowiec, Bartodzieje. Projekt wyceniłem na 150 tysięcy złotych. To zakup 100 drzew o wysokość około 2 metrów. Dziesięć tysięcy z tej kwoty będzie przeznaczone będzie na pielęgnację drzew w pierwszym roku po posadzeniu - przekonuje do swojego projektu  Mirosław Dratwiński. 

Projekt Mirosława Dratwińskiego ma numer 26. Czy Mirosław Dratwiński przekona do swojego projektu?  Może decyzje podejmiecie po obejrzeniu rozmowy z Mirosławem Dratwińskim w programie „W Temacie” 14 grudnia na portalu Radomsko24.pl o godzinie 19.45.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk mirosław dratwiński
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE