Ceremonia ważenia zawodników przed Tymex Boxing Night 22 w Radomsku

Fot. Wojciech Bojdo

W sobotę, 17 września 2022 r. w Miejskiej Hali Sportowej w Radomsku odbędzie się gala Tymex Boxing Night 22. W piątkowy wieczór zorganizowano ceremonię ważenia zawodników.

Już 17 września po raz drugi w Miejskiej Hali Sportowej w Radomsku odbędzie się gala boksu zawodowego Tymex Boxing Night „Bokserski Banger”. Na ringu w walce wieczoru spotkają się Robert Parzęczewski i Tomasz Gromadzki.

Ubiegłoroczna gala „Tymex Boxing Night” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Radomska, którzy oglądali sportowe zmagania na żywo w Miejskiej Hali Sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 oraz podczas transmisji w TVP Sport.

Niezwykłe emocje towarzyszyły publiczności podczas walki wieczoru, w której częstochowianin, mający wielu fanów również w Radomsku - Robert Parzęczewski zwyciężył na punkty z Tarasem Golovashchenko.

W tym roku finałowa walka również należeć będzie do Parzęczewskiego, który jako faworyt zmierzy się z Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim.

Dla Roberta Parzęczewskiego będzie to pierwsza walka w tym roku i jednocześnie powrót po blisko 4 latach do kategorii półciężkiej.

Na ringu pojedynki mają stoczyć także:

  • Michał Soczyński (5-0, 2 KO) vs Słowak Adrian Valentin (4-0, 3 KO),
  • Kamil „Kundzia” Kuździeń (7-0, 2 KO) vs Serb Nikola Vlajkov (11-13-1, 6 KO)
  • Aleksander Jasiewicz (4-1) vs debiutujący lublinianin Kamil Wieczorek
  • Bartłomiej Włodarczyk vs Damian Cieślik
  • Jan Lauk vs Paweł Cieciora

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20.00. Transmisję na żywo z gali będzie można obejrzeć w TVP Sport. Wcześniej, bo o godz. 19.00 odbędą się walki młodych zawodników z Radomszczańskiej Szkoły Boksu Nokaut.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko boks tymex boxing night 22 robert parzęczewski ważenie zawodników
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE