Były burmistrz Kamieńska sekretarzem w radomszczańskim starostwie?

Były burmistrz Kamieńska sekretarzem w radomszczańskim starostwie?

Giełda nazwisk na scenie samorządowo-politycznej do stanowisk m.in. innymi naczelników w poszczególnych wydziałach ruszyła w Starostwie Powiatowym w Radomsku. Propozycje budzą krytykę ze strony radnych opozycyjnych. Na przykład etatowy piąty członek zarządu.

- Radni opozycji nie mogą się pogodzić, że przegrali i mają żal. Starosta czy będzie z PiS czy z PO będzie kosztował tyle samo. Podkreślam, będziemy szukać oszczędności. Gdy jest zarząd pięcioosobowy to każda z tych osób powinna pracować i być z tego rozliczana - mówił w rozmowie z Irkiem Staszczykiem, starosta Łukasz Więcek

- W wymianie kadry na stanowiskach naczelników wydziałów w starostwie nie będzie rewolucji, ale zmiany będą - zaznacza starosta.

Z informacji, do której dotarł portal Radomsko24.pl wynika, że funkcję sekretarza Powiatu Radomszczańskiego obejmie Bogdan Pawłowski - były burmistrz Kamieńska.

Starosta powiatu radomszczańskiego dzisiaj nie potwierdza tej informacji. Z kolei z Bogdanem Pawłowskim do chwili opublikowania artykułu nie udało nam się skontaktować. Jeśli uzyskamy komentarz byłego burmistrza uaktualnimy ten artykuł.

Więcej o:
bogdan pawłowski starostwo łukasz więcek
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE