Buty narciarskie dla dzieci - bootfitting Warszawa

Buty narciarskie dla dzieci - bootfitting Warszawa Fot. Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl

Czasy niewygodnych, zimnych butów narciarskich już dawno przeminęły. Obecnie producenci stawiają na komfort użytkownika, a równocześnie robią wszystko, by ich modele wyróżniały się najlepszymi właściwościami technicznymi. Istnieje wiele rozwiązań umożliwiających perfekcyjne dobranie i dopasowanie tego elementu wyposażenia, nazywa się to bootfittingiem. Dzisiaj podpowiemy, jak bootfitter pomoże nam znaleźć doskonałe buty narciarskie i na co zwracać uwagę przy zakupie.

Buty narciarskie dla całej rodziny dopasowane przez odpowiednią osobę

Właściwie dobrane obuwie narciarskie to podstawa w tym sporcie. Dzięki nim jesteśmy w stanie panować nad nartami, co przekłada się na wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Z właściwie dobranymi butami jest nam ciepło, komfortowo, a nasze ruchy są dobrze przekładane na deski. Bootfitting to dziedzina, w której specjalizuje się coraz więcej sprzedawców sprzętu narciarskiego, by móc jeszcze lepiej pomagać klientom w wyborze idealnego modelu. Jednak wciąż należy pamiętać o tym, że nawet mając u boku odpowiedniego doradcę, będziemy musieli poświęcić sporo czasu na wybór i przymierzanie butów w sklepie. Do takiego miejsca warto wybrać się w momencie, w którym wiemy, że będziemy mogli sobie pozwolić na swobodne wybieranie i przymiarki. Buty narciarskie po właściwym dobraniu i dopasowaniu posłużą nam znacznie lepiej, niż takie kupione w pośpiechu, bez poważnego zastanowienia się i przetestowania.

W czym pomoże nam bootfitter?

Taka osoba przeprowadzi nas przez zakup butów narciarskich od początku do końca. Jeżeli wybierzemy się do sklepu posiadającego maszyny pokroju Feetbox 3D (dostępna na przykład w sklepie narciarskim SnowShop.pl Warszawa) to nasz wybór zostanie znacznie ułatwiony i skrócony. Stając na takiej maszynie nasze stopy są analizowane przez komputer. Sprzedawca na podstawie wywiadu z nami wprowadza preferowane przez nas trasy, styl jazdy i inne dane. W wyniku połączenia znajomości o anatomii naszej stopy oraz naszych danych maszyna będzie w stanie zaproponować najlepiej dopasowane do naszych potrzeb modele obuwia znajdujące się w sklepie.

Skorzystanie z tego rozwiązania skraca więc naszą drogę zakupową o przymierzanie modeli niedopasowanych, które mogą nas mocno uciskać czy powodować znaczny dyskomfort. Po skorzystaniu z maszyny przechodzimy do mierzenia obuwia – zastanawiamy się i staramy wyczuć czy buty powodują jakiś dyskomfort, ewentualne uwagi przekazujemy sprzedawcy, wraz z którym zdecydujemy, czy chcemy przymierzyć inny model, czy obecny możemy lepiej do siebie dostosować.

Warto pamiętać o tym, że wielu producentów obuwia narciarskiego wyposaża je w termoformowalne wkładki, które za pomocą ciepła lepiej otulają naszą stopę i dopasowują się do jej kształtu. Takie buty narciarskie będą więc wygodniejsze i cieplejsze. Bootfitter to dodatkowo osoba, która będzie w stanie indywidualnie dopasować nasze nowe buty. Niektóre stopy mogą być bardziej wymagające pod względem obuwia narciarskiego – dla dobrego bootfittera żadne wyzwanie nie stanowi przeszkody!

Gdzie kupować buty narciarskie

Warszawa i Gdańsk to miasta, w których możemy skorzystać z doskonałej oferty i profesjonalnego doradztwa sklepów SnowShop. Buty narciarskie online możemy obejrzeć również na stronie snowshop.pl i kupić z dowolnego miejsca w kraju i poza jego granicami. Buty narciarskie Gdańsk to ekipa świetnych profesjonalistów zebrana w sklepie mieszczącym się w galerii City Meble przy ulicy Grunwaldzkiej 211. Jeżeli interesują nas buty narciarskie Warszawa możemy wybrać się do jednego z dwóch sklepów – przy Wrocławskiej 25 oraz Ostrobramskiej 38b. Niezależnie od tego, do którego ze sklepów SnowShop się wybierzemy, znajdziemy w nim buty narciarskie damskie, buty narciarskie męskie i buty narciarskie dziecięce. Oprócz nich możemy skorzystać z szerokiej oferty sprzętu i odzieży sportowej, na narty, jak i snowboard. W każdym z tych sklepów otrzymamy profesjonalną pomoc i doradztwo w wyborze, a także zostaniemy przeprowadzeni przez proces zakupów w przyjemnej atmosferze.

Buty narciarskie mogą wydawać się być trudnym zakupem, jednak nie jest tak gdy wybieramy się do odpowiedniego sklepu narciarskiego. Z pomocą profesjonalisty zakup będzie czystą przyjemnością, a my w sezonie będziemy cieszyć się świetnie dopasowanym do naszych potrzeb sprzętem i doskonałą zabawą w białym puchu.

Zainteresowany wyprzedażą nart? Kup online na -> SnowShop.pl lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych:
Sklepy stacjonarne:
Warszawa, ul. Wrocławska 25
Warszawa, ul. Ostrobramska 38b
Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211
Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE