Budowa PRL-u bis to droga do bankructwa państwa

Budowa PRL-u bis to droga do bankructwa państwa

W ramach programu „Tu jest Przyszłość” parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej gościli w Radomsku. Borys Budka, wiceprzewodniczący PO był gościem portalu Radomsko24.pl w programie „W Temacie”.

Czy Borys Budka zgadza się z tezą, która pojawia się w mediach społecznościowych, że Platforma Obywatelska nie potrzebuje żadnego programu wyborczego bo zadaniem powinno być odsunięcie PiS od władzy? Czy politycy Platformy chcą działać na polaryzację i emocje? Boją się, że zbyt wcześnie ogłoszone tezy programowe zostaną poddane analizie i wówczas PO będzie musiała tłumaczyć, skąd weźmie na to pieniądze? dopytuje w rozmowie na portalu Radomsko24.pl, Irek Staszczyk.

- Żeby zmieniać Polskę, odzyskać należne nam fundusze z Unii Europejskiej, jest konieczna zmiana, zmiana tego rządu. Jeżeli chcemy rozwijać lokalne społeczności, zwiększać choćby Budżety Obywatelskie, to trzeba odsunąć od władzy tych, którzy nie rozumieją, że budowa PRL-u bis, to jest prosta droga do bankructwa – mówi Borys Budka.

Co zrobi Platforma Obywatelska, gdy przegra wybory parlamentarne? 

Chcesz poznać odpowiedź? Oglądaj rozmowę z Borysem Budką. Wiceprzewodniczący PO będzie gościem programu „W Temacie”, na portalu Radomsko24.pl, w środę 1 marca o godzinie 19.45

Więcej o:
w temacie irek staszczyk borys budka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE