Brąz Aleksandry Niemiec - Radomsko24.pl

Brąz Aleksandry Niemiec

Bardzo pracowity weekend mieli młodzi tenisiści stołowi UMLKS Radomsko. W sobotę i niedzielę (18 i 19 marca) startowali w zawodach rangi ogólnopolskiej i wojewódzkiej.

Najwartościowszy wynik to brązowy medal w singlu Aleksandry Niemiec. Wywalczyła go podczas niedzielnych młodzieżowych Mistrzostwach Województwa, które rozgrywane były w Moszczenicy.

W sobotę, w Starych Skoszewach, rozgrywano Ogólnopolski Memoriał Zbigniewa Petrusewicza. W kategorii młodziczek 2. miejsce zajęła Kinga Więcławska, a w kategorii kadetów na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Czapla.

Również w sobotę, tym razem w Łowiczu rozgrywano III WTK Żaków. Tutaj 22. miejsce zajął Juliusz Piasny. W Moszczenicy, podczas III WTK Kadetów, Kinga Więcławska sklasyfikowana została na miejscach  9-12, a Weronika Zarębska 17-20, podobnie jak Mateusz Czapla.