Biegowy memoriał im. Szymańskiego. Utrudnienia w ruchu

Biegowy memoriał im. Szymańskiego. Utrudnienia w ruchu

W niedzielę 2 czerwca, w godz. 9.30 do 14.00 w naszym mieście zostanie zorganizowany Radomszczański Bieg Uliczny Memoriał Mariana Szymańskiego. Na kilku ulicach będą występować utrudnienia w ruchu.

Półmaraton i Dziesiątka:

11-Listopada do skrzyżowania z ulica Krasickiego, Krasickiego do skrzyżowania z ulicami Sucharskiego i Dolną, Sucharskiego do Ronda na skrzyżowaniu ulic Sucharskiego z Obwodnicą Miasta Radomska, Obwodnica do Ronda Honorowych Dawców Krwi na skrzyżowaniu ulic Inwestycyjnej, Unii Europejskiej z Obwodnicą, Unii Europejskiej (nawrotka przed Rondem Osterloffa), Unii Europejskiej następnie ulicą Inwestycyjną do skrzyżowania z ulica Zachodnią , Zachodnią do skrzyżowania z ulicą ks. Kościowa aż do mety znajdującej się na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku ul. 11-go Listopada  16. Start godz. 10.00. Półmaraton w/w trasa x 2. Start godz. 10.00.

Piątka:

11-Listopada do skrzyżowania z ulica Krasickiego, Krasickiego do skrzyżowania z ulicami Sucharskiego i Dolną, Sucharskiego do wysokości Sucharskiego 97 – tam nawrotka i powrót do mety znajdującej się na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku ul. 11 Listopada 16. Start godz. 10.00.

Więcej o:
bieg utrudnienia memoriał
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE