Bieg Stolarza 2021 w Radomsku - Radomsko24.pl

Bieg Stolarza 2021 w Radomsku

Po przerwie spowodowanej pandemią, na mapę wydarzeń sportowych w Radomsku powrócił Bieg Stolarza. Trzecia edycja imprezy została zorganizowana przy zbiorniku wodnym na Wymysłówku.

Podczas imprezy rywalizowały zarówno dzieci jak i dorośli biegacze – nie tylko reprezentanci branży stolarskiej.

Najmłodsi mieli do przebiegnięcia jedno okrążenie wokół zalewu. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami.

W stolarskiej sztafecie, każdy z trzech biegaczy w drużynie miał do przebiegnięcia również jedno okrążenie wokół zalewu. Tę rywalizację wygrał „Meblomax”. Drugie miejsce zajął „Mebin”, natomiast na trzeciej pozycji uplasował się „Fameg 3”.

Bieg główny został poprowadzony na dystansie 3,5 km. Zobacz wyniki biegu.

Bieg Stolarza odbył się w ramach Radomszczańskiego Festiwalu Kolarsko-Biegowego ESBANK GO 3 i Europejskiego Tygodnia Sportu. Organizatorem imprezy był Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko, Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców oraz Urząd Miasta w Radomsku.

Partnerami wydarzenia byli: Nadleśnictwo Radomsko, Stowarzyszenie Panaceum oraz Stowarzyszenie Koniczynka. Podczas biegu prowadzona była zbiórka pieniędzy na rzecz jednego z podopiecznych „Koniczynki”.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!