Bezdomny uciekł ze szpitala do dentysty

Bezdomny uciekł ze szpitala do dentysty

Ponad 30 policjantów poszukiwało starszego mężczyzny – podopiecznego ośrodka dla osób bezdomnych we Włynicach. Mężczyzna uciekł z radomszczańskiego szpitala.

W piątek, 21 stycznia 2022 r. ok. godz. 18.00 radomszczańska policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu starszego mężczyzny. Uciekł on z radomszczańskiego szpitala, o czym dyrekcję ośrodka we Włynicach poinformował personel placówki medycznej.

- Mężczyzna ten jest w podeszłym wieku oraz ma problemy ze zdrowiem. Mając to na uwadze oraz warunki atmosferyczne, natychmiast przystąpiliśmy do poszukiwań. Ponad 30 funkcjonariuszy przeszukiwało m.in. klatki schodowe, dworzec oraz inne miejsca, w których mogą poszukiwać schronienia bezdomni. Ok. godz. 20.00 otrzymaliśmy informację, że mężczyzna, który odpowiada rysopisowi poszukiwanego przebywa w poczekalni jednego z gabinetów stomatologicznych. Po przybyciu na miejsce potwierdziliśmy, że jest to zaginiony bezdomny – mówi Aneta Wlazłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Więcej o:
radomsko policja radomsko bezdomny zaginięcie ucieczka ze szpitala
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE