Bethel w pubie Bourbon Street

W niedzielę 7 października w Pubie Bourbon Street w Radomsku odbył się koncert zespołu Bethel. Muzyka reggae przyciągnęła do pubu przede wszystkim młodych ludzi, ale nie tylko.

W niedzielę 7 października w Pubie Bourbon Street w Radomsku odbył się koncert zespołu Bethel. Muzyka reggae przyciągnęła do pubu przede wszystkim młodych ludzi, ale nie tylko.

W czasie koncertu kilkakrotnie członkowie zespołu wchodzili pomiędzy bawiących się ludzi i razem z nimi tańczyli. Jak podkreśla wokalista i założyciel zespołu Grzegorz Wlaźlak:
Sezon na koncerty w plenerze się zakończył. Klubowe granie ma to do siebie, że jesteśmy bliżej Was, publiczności. Ten kontakt z Wami daje nam wiele radości.

Razem z zespołem gościnnie zaśpiewała także radomszczanka Paulina Białek. Podczas koncertu można było kupić płyty, koszulki, kolczyki czy broszki z logiem zespołu.

Zespół Bethel powstał we Wrocławiu w grudniu 2006 roku, założył go Grzegorz Wlaźlak. Pod koniec 2010 roku zespół wydał swoją pierwszą debiutancką płytę pt: „Muzyka Serc”, która sprzedała się w znakomitej ilości sztuk. Trasa koncertowa DUCHOWA REWOLUCJA 2011 promująca krążek liczyła 83 koncerty. Ponadto promocja w mediach, radiach, tv (np. Kawa czy Herbata, Kuba Wojewódzki, Poziom 2.0), przyniosła zespołowi coraz to większą popularność. W styczniu 2012 po zaproszeniu Jurka Owsiaka, Bethel wystąpił na głównym finale WOŚP pod Pałacem Kultury oraz w Studio na Woronicza. Oba te wydarzenia były transmitowane w głównym wydaniu Wiadomości (TVP1), TVP2 oraz na owsiak.net. 9 stycznia 2012 Bethel zagrał koncert w Radiowej Czwórce rozpoczynając sezon dziesiątkami koncertów. 20 czerwca Bethel zagrał razem z Gentleman'em, królem reggae, 3 sierpnia na dużej scenie Przystanku Woodstock. 24 sierpnia zespół wystąpił.na jednym z największych Festivali Reggae w Polsce, Regałowisko 2012 w Bielawie. Bethel w 2013 roku zamierza wydać drugą płytę i nieustannie koncertować.

Więcej o:
koncert bethel pub bourbon street
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE