Bełchatów: zniszczył wystawową ladę, został zatrzymany

Bełchatów: zniszczył wystawową ladę, został zatrzymany Fot. KPP Bełchatów

Za uszkodzenie mienia odpowie zatrzymany przez bełchatowskich policjantów 23-latek. Mężczyzna zniszczył ladę wystawową w lokalu gastronomicznym. Wartość strat oszacowano na 2 tys. złotych. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

14 września 2020 roku, po południu mundurowi otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który swoją agresję wyładował w jednym z lokali w mieście, niszcząc ladę wystawową. Na miejscu policjanci ustalili, że około godziny 13.30 do baru wszedł młody mężczyzna, który był bardzo pobudzony i zachowywał się agresywnie. Z jego zachowania wynikało, że może znajdować się pod działaniem alkoholu. Kiedy pracownicy poprosili go o opuszczenie lokalu młodzieniec swoją złość wyładował na ladzie wystawowej. Po ataku agresji uciekł z baru.

Policjanci ustalili wygląd sprawcy oraz kierunek jego ucieczki. Po dwóch godzinach poszukiwań 23-latek wpadł w ręce mundurowych. Policjanci namierzyli go na terenie miasta. Bełchatowianin notowany za inne przestępstwa, po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie tym razem usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

(info: KPP Bełchatów)

Więcej o:
bełchatów policja bełchatów wandal zatrzymanie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE