Bełchatów: wypełnij ankietę, oceń pracę urzędników

Bełchatów: wypełnij ankietę, oceń pracę urzędników Fot. UM Bełchatów

Petenci bełchatowskiego magistratu przez cały rok mogą oceniać pracę urzędników, a tym samym wpływać na podnoszenie jakości usług. Specjalna ankieta dostępna jest m.in. w wersji online.

W bełchatowskim urzędzie miasta coraz więcej spaw można załatwić drogą elektroniczną. Jest to ważne szczególnie teraz, w dobie koronawirusa. Nie wychodząc z domu, przez internet ocenimy również pracę urzędników. Wystarczy wejść na stronę www.belchatow.pl, w zakładkę „Ankieta Zadowolenia Klienta” i odpowiedzieć na kilka pytań zamkniętych. Zajmie to zaledwie kilka minut.

Pytania dotyczą m.in. tego, co załatwialiśmy w urzędzie i z jakim efektem, źródeł pozyskiwania niezbędnych informacji, a także podejścia i sposobu pracy urzędnika. W skali od 1 do 5 ocenić możemy jego uprzejmość, szybkość, terminowość i skuteczność działania. W kwestionariuszu jest też miejsce na wyrażenie własnych sugestii i oczekiwań w związku z załatwianiem spraw w magistracie.

Pracę urzędu ocenić może każdy, kto choć raz korzystał z jego usług. Opinie mieszkańców są ważne, dzięki nim bowiem urzędnicy stale podnoszą jakość świadczonych usług, usprawniają swoją pracę, tworzą nie tylko profesjonalne, ale i przyjazne warunki obsługi petentów w magistracie.

Anonimowa ankieta dostępna jest przez cały rok, wypełnić więc ją można w dowolnym momencie, także przy okazji wizyty w urzędzie. Tu, m.in. w punkcie informacji, otrzymamy jej wersję papierową, którą po uzupełnieniu wrzucić należy do specjalnej skrzynki.

(info: UM Bełchatów)

Więcej o:
bełchatów urząd miasta bełchatów ankieta ocena pracy urzędników
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE