Bełchatów: darmowe emzetki na Wawrzkowiznę

Bełchatów: darmowe emzetki na Wawrzkowiznę Fot. UM Bełchatów

W każdą wakacyjną sobotę, niedzielę i święta będzie można jeździć emzetkami na Wawrzkowiznę. Jak co roku uruchamiane są specjalne letnie kursy autobusów komunikacji miejskiej. Przejazd, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie bezpłatny.

By umożliwić jak największej liczbie mieszkańców korzystanie z wypoczynku poza miastem, prezydent Mariola Czechowska podjęła decyzję o dodatkowych kursach komunikacji miejskiej.

– Oddalona o 8 km Wawrzkowizna to jedno z ulubionych miejsc rodzinnej rekreacji bełchatowian. Dlatego też uruchamiamy specjalne autobusy, którymi nasi mieszkańcy będą mogli za darmo dojechać do ośrodka. Ten pomysł sprawdza się już od kilku lat i w każde wakacje cieszy się dużym zainteresowaniem - mówi prezydent Mariola Czechowska.

W każdą sobotę, niedzielę i święta od 4 lipca do 31 sierpnia, zaplanowano po 3 kursy do Wawrzkowizny i tyle samo powrotnych.

Z pętli na ul. Budryka autobusy wyjeżdżać będą o godz. 11:00, 13:00 i 17:00, natomiast z Wawrzkowizny ruszać będą o godz. 12:00, 14:00 i 18:00.

Emzetki kursować będą na trasie: Budryka > Staszica > 1 Maja > rotm. W. Pileckiego > Wojska Polskiego > OSiR Wawrzkowizna.

Ważne! Podobnie jak w latach ubiegłych, dojazd do OSiR Wawrzkowizna będzie bezpłatny.

(info: UM Bełchatów)

Więcej o:
bełchatów autobusy wawrzkowizna
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE