Bełchatów: 29-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Bełchatów: 29-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków Fot. KPP Bełchatów

Bełchatowscy policjanci zatrzymali 29-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 18 gramów marihuany oraz dilerkę amfetaminy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających, co zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Prowadzone czynności doprowadziły bełchatowskich kryminalnych do ustalenia, że 29-letni mieszkaniec Bełchatowa posiada narkotyki. Rankiem 6 sierpnia 2020 roku funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wzięli podejrzewanego pod policyjną lupę. Mężczyzna został wylegitymowany kiedy wchodził do bloku w którym mieszka. Był wyraźnie zaniepokojony nieplanowanym spotkaniem z kryminalnymi.

Z uwagi na to, że bełchatowianin jest dobrze znany w policyjnym środowisku jako osoba, która miała wcześniej konflikt z prawem policjanci byli przekonani, że mężczyzna i tym razem ma coś na sumieniu. Wkrótce okazało się co było powodem niepokoju 29-latka w czasie legitymowania. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli blisko 18 gramów suszu marihuany oraz dilerki z amfetaminą.

Podejrzewany usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwo, zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(info: KPP Bełchatów)

Więcej o:
bełchatów policja bełchatów narkotyki zatrzymanie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE