Będzie nowy blok na Sadowej

Towarzystwo Budownictwa Społecznego zamierza przeprowadzić inwestycję dotyczącą budowy budynku mieszkalnego, znajdującego się przy ulicy Sadowej 7 D.

Towarzystwo Budownictwa Społecznego zamierza przeprowadzić inwestycję dotyczącą budowy budynku mieszkalnego, znajdującego się przy ulicy Sadowej 7 D. Przewidywany koszt inwestycji to około 4.600.000 zł.


Nowy budynek będzie blokiem mieszkalnym wielorodzinnym, całkowicie podpiwniczonym, z poddaszem nieużytkowym. Pomieszczenia gospodarcze dla każdego mieszkania oraz 6 garaży zaprojektowano w piwnicach. Swobodny dojazd i dojście do miejsca zamieszkania będzie umożliwiał mieszkańcom system dróg i chodników. Przewidziano także miejsca parkingowe i zagospodarowane tereny zielone.


Mieszkania oddawane są w opcji "pod klucz" i zawierać będą: panele podłogowe, ściany i sufity malowane farbą emulsyjną, łazienki - terakota na gładzi cementowej, a na ścianach do wys. 2 m glazura, kompletną armaturę sanitarną, instalizację telewizji kablowej, telefonicznej, domofonowej.


Spółka przewiduje dwie opcje finansowania inwestycji:

I wersja - 50 : 40 : 10

W pierwszym etapie (przed rozpoczęciem budowy) przyszli właściciele lokali ponosiliby koszty w wysokości 50% kosztów budowy, średnio ok. 72.000 zł. W etapie drugim inwestycja zostałaby sfinansowana kredytem w wysokości ok. 2.000.000 zł, zaś po zakończeniu i rozliczeniu budowy nastąpiłaby wpłata przyszłych właścicieli w wysokości do 10% kosztów budowy, ok. 14.000 zł. Miesięczna stawka czynszu za 1 m2 powierzchni wynosiłaby około 11,30 zł.


II wersja 50 : 50

Przed rozpoczęciem budowy, tak samo jak w I wersji, przyszli właściciele lokali ponosiliby koszty w wysokości 50% kosztów budowy, średnio ok. 72.000 zł. W II etapie pozostała część inwestycji zostałaby sfinansowana kredytem w wysokości ok. 2.500.000 zł. Miesięczna stawka czynszu za 1 m2 powierzchni wynosiłaby około 13,50 zł.


Karta informacyjna i wstępny wniosek o mieszkanie jest dostępna na stronie www.tbsradomsko.com.pl/inwestycje. Należy pamiętać, że do formularza o mieszkanie należy dołączyć zaświadczenia o dochodach z zakładu pracy – średnia brutto z ostatnich trzech miesięcy (dotyczy to wszystkich osób wymienionych we wniosku).


Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (044) 683 54 03 (wew. 43) lub od poniedziałku do piątku (godz. 7:00 do 14:00 ) w budynku Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Radomsku (ul. Kościuszki 12a) - pokój numer 13.

Więcej o:
radomsko sadowa nowy blok blok mieszkania inwestycja tbs budowa
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE