Będzie nowa galeria – ruszyły prace przygotowawcze. Zdjęcia

Rozpoczęły się prace przygotowawcze dla inwestycji dotyczącej budowy nowej galerii handlowej na pofabrycznym terenie Metalurgii w okolicy ulic Reymonta i Kościuszki.

Rozpoczęły się prace przygotowawcze dla inwestycji dotyczącej budowy nowej galerii handlowej na pofabrycznym terenie Metalurgii w okolicy ulic Reymonta i Kościuszki.Przypominamy, że ma tam powstać ogromny kompleks handlowy, który zajmie działkę o powierzchni 89 236 m. kw. Obiekty handlowe zajmą aż 62 500 m.kw.

- Obecnie trwają prace przygotowawcze terenu, czyli  usuwanie pozostałości po halach fabrycznych, drogach wewnętrznych itp. kruszenie betonu i inne prace związane z przygotowaniem budowy – wyjaśnia prezes Metalurgii Nieruchomości Stanisław Tarkowski.

W pierwszym etapie – jak mówi prezes Tarkowski - powstaną sklepy grupy MUSZKIETERÓW (spożywczy i budowlany) oraz galeria handlowa, w której będą sklepy grupy LPP, jak: RESERVED, Croop, House, Sin Say. Będzie tam również sklep dużej sieci z elektroniką oraz spory sklep obuwniczy.

- Prowadzone są również negocjacje z jedną z wiodących firm farmaceutycznych w sprawie uruchomienia dużego punktu apteczno – drogeryjnego – zaznacza prezes Metalurgii Nieruchomości.

Na stronie inwestora czytamy, że oddanie do użytkowania I etapu budowy odbędzie się w trzecim kwartale 2015 roku, a ukończenia II etapu spodziewamy się w trzecim kwartale 2016 roku.

kt

Więcej o:
galeria metalurgia budowa
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE