Będą edukować młodzież

Będą edukować młodzież

O tym jak segregować odpady, poświęcone będą warsztaty edukacyjne, do udziału w których szkoły podstawowe zaprasza radomszczańskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. zaprasza Publiczne Szkoły Podstawowe z terenu Radomska do udziału w nieodpłatnych, nowoczesnych warsztatach edukacyjnych na temat segregacji odpadów. Poza tradycyjną, krótką pogadanką grupa uczniów otrzyma na 15 minut zajęć tablety z grą „Edukacja segregacja”, w której będą mogli wykorzystać zdobytą w czasie prelekcji wiedzę. Najlepszy gracz otrzyma zestaw ekologicznych gadżetów, a pozostali uczestnicy plany lekcji. Zajęcia są przeznaczone dla uczniów klas II i III szkoły podstawowej

Liczba nieodpłatnych warsztatów jest ograniczona. Każda szkoła może zgłosić do uczestnictwa maksymalnie 1 grupę 30 osobową. Termin warsztatów to 19 i 20 października. Czas trwania warsztatów 45 min. Zgłoszenia należy przysyłać do 10 października 2017 r. wysyłając wiadomość na adres m.jurek@pgk-radomsko.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 504 947 406. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Partnerem warsztatów jest Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Więcej o:
ekologia warsztaty pgk segregowanie śmieci
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE