Bartosz Machaj ratuje remis dla RKS Radomsko - Radomsko24.pl

Bartosz Machaj ratuje remis dla RKS Radomsko

Bartosz Machaj ratuje remis dla RKS Radomsko Fot. RKS Radomsko

W 20. kolejce IV ligi RKS Radomsko remisuje na wyjeździe z Polonią Piotrków Trybunalski 1:1.

Do 81. minuty gry RKS Radomsko przegrywał wyjazdowy mecz z Polonią Piotrków 1:0. Bramkę dla gospodarzy strzelił w pierwszej połowie Maciej Brodecki. Wyrównał z rzutu karnego Bartosz Machaj i tym samym uratował punkt dla radomszczan.

RKS Radomsko: D. Niźnik – K. Kolasa, J. Załucki, A. Gieraga, B. Sitkowski – Sz. Kożecki (53′ F. Bednarski), Ł. Bocian, S. Domaniecki, S. Miśkowiec (90′ I. Górniak) – B. Machaj, A. Zawierucha (50′ K. Odolak)

Swoje spotkanie wygrała sieradzka Warta w meczu z Omegą w Kleszczowie 2:1. Wygrał też Widzew II Łódź ze Skalnikiem Sulejów 3:2. Spowodowało to, że RKS spadł na trzecie miejsce w tabeli. W dorobku ma 42 punkty. Do Widzewa II traci jedno oczko, a do lidera Warty już dziewięć.

2 kwietnia o 16.00, na własnym stadionie RKS podejmie Włókniarza Zelów.

AKTUALALIZACJA: Spotkanie zweryfikowane zostało jako walkower 0:3 na korzyść gości. W zespole Polonii wystąpił zawodnik, który powinien pauzować za żółte kartki. RKS awansował więc na drugie miejsce, mając w dorobku 44 punkty. Do lidera Warty Sieradz wciąż traci siedem punktów.