Bałagan przy kontenerach na używaną odzież

Fot. nadesłane przez Czytelnika

Od kilkunastu dni osoby przejeżdżające ulicą Brzeźnicką w Radomsku, przy cmentarzu w Stobiecku Miejskim mogą zobaczyć stosy worków i wysypujących się z nich ubrań leżących się wokół pojemników na używaną odzież. Kto się tym zajmie pyta jedna z osób odwiedzających nekropolię.

- Czy firma, która ustawiła te kontenery już nie potrzebuje używanych ubrań, czy przez pandemię się coś zmieniło, a może nie ma chętnych do pracy. To nie wygląda dobrze, tym bardziej przy cmentarzu, to miejsce spoczynku zmarłych, należy się by jego obejście było czyste i uprzątnięte… a nie powinni być tak, że na wjeździe leżą stare buty i spodnie – komentuje nasz Czytelnik, który zwraca uwagę na bałagan przy pojemnikach w Stobiecku Miejskim.

Dodatkowo trzeba zauważyć, że między ubraniami i butami pojawiły się także odpady z gospodarstw domowych, takie jak puste opakowania po kosmetykach.

Na pojemniku nie ma podanego adresu właściciela kontenera ani żadnych danych. Po weekendzie zapytamy w Urzędzie Miasta w Radomsku oraz w PCK, czy mają wiedzę, kto jest odpowiedzialny za porządek przy kontenerach oraz regularne ich opróżnianie.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
bałagan kontenery na odzież używaną bałagan kontenery Radomsko Stobiecko Miejskie Bałagan Bałagan kosze na ubrania
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE