Artur Szponder: Prosimy, ale też żądamy

Artur Szponder: Prosimy, ale też żądamy Fot. Z. Kołaczkowski

Manifest podpisany przez radomszczańskich rowerzystów trafi do Urzędu Miasta wraz z wnioskiem o wprowadzenie do porządku obrad informacji od prezydenta, na jakim etapie znajduje się realizacja projektów dróg rowerowych. Inicjatorem manifestu jest Artur Szponder, który zrobił przegląd ścieżek rowerowych w Radomsku.

Manifest podpisany przez radomszczańskich rowerzystów trafi do Urzędu Miasta wraz z wnioskiem o wprowadzenie do porządku obrad informacji od prezydenta, na jakim etapie znajduje się realizacja projektów dróg rowerowych. Inicjatorem manifestu jest Artur Szponder, który zrobił przegląd tzw. ścieżek rowerowych w Radomsku.

- Prawie każdej ścieżce rowerowej można coś zarzucić - komentuje w rozmowie Artur Szponder na portalu Radomsko24.pl.

Są prośby i żądania wystosowane przez radomszczańskich rowerzystów do miejskich urzędników.

- Chcemy, żeby ścieżki nie kończyły się na niczym i były odśnieżanie zimą. Rower jest środkiem komunikacji, którym można jeździć cały rok, bez względu na warunki pogodowe - zaznacza Artur Szponder.

- Dobrze byłoby na ścieżkach rowerowych nie stawiać ławek i koszy na śmieci. Ważnym dla nas postulatem jest to, by ścieżki były budowane w taki sposób, żeby mogły po nich poruszać się rowery każdego typu – dodaje Artur Szponder

Na konferencji prasowej zwołanej przez Artura Szpondera pojawili się również radomszczańscy radni miejscy KO Dorota Sójka i Rafał Dębski. Ten ostatni zapewniał, że ta konferencja nie jest działaniem politycznym radnych.

Artur Szponder przyjął zaproszenie do rozmowy na portalu Radomsko24.pl. Będzie gościem Irka Staszczyka w środę 2 lutego o godzinie 19.45. Zapraszamy do komentowania. Wasze uwagi pozwalają nam tworzyć lepsze materiały.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk artur szponder
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE