Radomsko, Łódzkie 17.7o środa, 23 Października 2019
ważne informacje
  • 14:10 Ocalmy Przemka! Były piłkarz RKS Radomsko potrzebuje pomocy czytaj dalej

Anna Milczanowska podsumowała kampanię i zapraszała na wybory

Miasto
Beata Januszewska

Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości Anna Milczanowska, 10 października na targowisku miejskim w Radomsku podsumowała przebieg kampanii oraz zapraszała wszystkich mieszkańców do pójścia 13 października do urn i zagłosowania.

Przed placem targowym w czwartek Anna Milczanowska, w święto drzewa zorganizowała spotkanie, podczas którego mieszkańcom wręczała sadzonki dębu i sosny zwyczajnej. Był również czas na zachęcenie wyborców do pójścia już w tę niedzielę, 13 października na wybory i zagłosowania. Kandydatka w kilku słowach podsumowała przebieg kampanii wyborczej.

- Zapowiada się, że w niedzielę 13 października będzie piękny, słoneczny dzień, idealny żeby wybierać się całymi rodzinami na głosowanie. To dzień demokracji, związku z czym namawiam wszystkich żeby, jeśli trzeba to podwieź kogoś na wybory, ale idźmy i zagłosujmy. Żeby pokazać, że Polacy mogą wykonać rekordową frekwencję. A kampanię oceniam bardzo pozytywnie. Była bardzo intensywna. Skupiłam się przede wszystkim na merytorycznych sprawach, czyli tych związanych z programem, jakie Prawo i Sprawiedliwość proponuje Polakom, z programami społecznymi, które już funkcjonują.

komentarze