Radomsko, Łódzkie 12.5o Czwartek, 23 Maja 2019
ważne informacje
Autopromocja reklama

Alkoholowy weekend

Alert 112

33 razy strażnicy miejscy interweniowali w miniony weekend wobec osób łamiących Ustawę o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi. Osoby będąc pod wpływem alkoholu zakłócały ład i porz...

33 razy strażnicy miejscy interweniowali w miniony weekend wobec osób łamiących Ustawę o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi. Osoby będąc pod wpływem alkoholu zakłócały ład i porządek publiczny.Po dobudzeniu kierowano taką osobę do miejsca zamieszkania. Niektóre osoby, wyrażając niechęć i oburzenie z powodu przerwania snu, ciszę nocną zakłócały krzykiem niekiedy używając słów wulgarnych. Tych obywateli naszego miasta strażnicy poinformowali , iż zostaną oni ukarani grzywną przez Sąd Rejonowy. W kilku przypadkach nie obyło się bez pomocy pogotowia ratunkowego. Osoby będące w stannie upojenia alkoholowego zawiezione zostały do szpitala.

 

W dniu 13.11.2010r. o godzinie 19.15 funkcjonariusze straży miejskiej podjęli interwencję w stosunku do dwóch młodych kobiet. 16 letnie dziewczyny będąc pod wpływem alkoholu zaczepiały przechodniów oraz osoby przebywające w parku "Solidarnosci" przy ul.A.Krajowej. Funkcjonariusze straży miejskiej po ustaleniu tożsamosci nieletnich , przewiżli je pod adres zamieszkania i przekazali rodzicom.

 

źródło: SM Radomsko

komentarze