"Alkohol chemiczna pułapka" już po raz 7.

Siódma edycja powiatowego konkursu "Alkohol chemiczna pułapka" już za nami. W ubiegły czwartek w Miejskim Domu Kultury odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie tego skierowanego do... ››

Siódma edycja powiatowego konkursu "Alkohol chemiczna pułapka" już za nami. W ubiegły czwartek w Miejskim Domu Kultury odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie tego skierowanego do uczniów klas II szkół ponadgimnazjalnych konkursu. Inicjatorkami konkursu są nauczycielki chemii z "Baczyńskiego": Renata Langier, Sylwia Wawrzyniak i Małgorzata Wojtecka.


 

"Alkohol chemiczna pułapka" to konkurs o tematyce antyalkoholowej na najlepszą pracę plastyczną, plakat oraz ulotkę. Jego organizatorem jest II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomsku, zaś honorowy patronat nad konkursem objęła Prezydent Miasta Radomska Anna Milczanowska. Rozdanie nagród zaingurował spektakl "Moje życie - mój wybór" uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie, który wyreżyserował Sławomir Szymański - podkomisarz Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

 

 

W kategorii plakat nagrodzoni zostali:

I miejsce - Karolina Antczak - ZSDiOŚ w Radomsku

II miejsce - Monika Brzozowska - ZSP w Przedborzu

III miejsce - Paulina Kaczmarek - ZSP w Przedborzu

wyróżnienie - Jakub Kacprzak - II LO w Radomsku

 

 

W kategoria ulotka:

I miejsce - Cezary Zimoch - II LO w Radomsku

wyróżnienie - Paulina Zdybowicz - ZSP w Przedborzu

 

 

W kategorii praca plastyczna :

I miejsce - Bartosz Buczyński - II LO w Radomsku

wyróżnienie - Karolina Majczak - II LO w Radomsku

 

 

Podczas czwartkowego podsumowania konkursu przyznana została także Nagroda Publiczności dla Katarzyny Jezuity z "Baczyńskiego".

 

 

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Więcej o:
alkohol chemiczna pułapka iilo prezydent mdk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE