Aktywnie znaczy ciekawie, czyli wakacje z MDK w Radomsku

Aktywnie znaczy ciekawie, czyli wakacje z MDK w Radomsku Fot. MDK Radomsko

Pierwszy tydzień wakacyjnych zajęć dla dzieci, organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Radomsku minął uczestnikom bardzo aktywnie i ciekawie. Były warsztaty ekologiczno-artystyczne, robotyczne i plastyczne. Spotkania z policją i dietetykiem, a także wycieczka do Załęczańskiego Parku Krajobrazowego.

Podczas trzeciego dnia półkolonii w MDK czas dzieciom upłynął aktywnie i zdrowo. Dietetyk Kinga Jurzyńska opowiedziała im o zdrowym żywieniu i jego zaletach. Uczestnicy wycinali z gazet zdjęcia produktów spożywczych, po czym naklejali je na karton tworząc piramidę żywnościową. Następnie wszyscy robili zdrowe i kolorowe kanapki, na których znalazł się pomidor, ogórek, rzodkiewka, papryka, szczypiorek oraz ser.

Po zjedzeniu własnoręcznie zrobionego posiłku, dzieci udały się na zajęcia na świeżym powietrzu, poprowadzone przez sportowca Sebastiana Pierzchalskiego.

W kolejnym tygodniu półkolonii w MDK przygotowano warsztaty rękodzielnicze z tworzenia biżuterii, warsztaty plastyczne i animacje oraz bajkowe poranki filmowe.

Więcej o:
mdk radomsko wakacje 2019 zajęcia w mdk półkolonie mdk radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE