[AKTUALIZACJA] Zderzenie dwóch aut na ul. Wyszyńskiego w Radomsku. Sprawca miał 2,5 promila i zakaz kierowania pojazdami!

[AKTUALIZACJA] Zderzenie dwóch aut na ul. Wyszyńskiego w Radomsku. Sprawca miał 2,5 promila i zakaz kierowania pojazdami! Fot. KP PSP w Radomsku

We wtorek, 9 sierpnia na ul. Prymasa Wyszyńskiego doszło do zderzenia dwóch aut osobowych: audi i skody. Na szczęście uczestnicy wypadku nie odnieśli poważnych obrażeń.

Ze wstępnych informacji udzielnych przez straż pożarną w Radomsku wiemy, iż doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. Uczestnicy wypadku nie odnieśli poważnych obrażeń. Kobieta uczestnicząca w wypadku otrzymała profilaktyczne wsparcie.

AKTUALIZACJA:

- Funkcjonariusze ustalili, iż kierujący audi jadąc do strony Radomska - w kierunku Strzałkowa zaczął wyprzedzać sznur aut poruszających się przed nim. W pewnym momencie spotkał na swojej drodze, jadącą od strony Strzałkowa, skodę. Wtedy doszło do czołowego zderzenia aut. Kierująca skodą została przewieziona na badania do szpitala – mówi Agnieszka Kropisz z KPP w Radomsku.

Dodatkowo okazało się, że kierujący audi był pod wpływem alkoholu – badanie wykazało 2,5 promila. Dodatkowo miał orzeczony czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna ponownie stanie przed sądem.

Więcej o:
policja policja radomsko wypadek radomsko wypadek wyszyńskiego
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE