[AKTUALIZACJA] Zaginęła mieszkanka Piaszczyc – Marianna Majchrzak. Trwają poszukiwania, policja prosi o pomoc

[AKTUALIZACJA] Zaginęła mieszkanka Piaszczyc – Marianna Majchrzak. Trwają poszukiwania, policja prosi o pomoc Fot. KPP Radomsko/ PSP Radomsko

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku poszukują zaginionej, 82-letniej mieszkanki miejscowości Piaszczyce w gminie Gomunice. Kobieta we wtorek, 4 lipca 2023 roku około godziny 10:00 wyszła z domu i od tego czasu nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie skontaktowała się z rodziną. Zaginiona powinna na stałe przyjmować leki.

Rysopis: szczupła budowa ciała, włosy krótkie, W dniu zaginięcia ubrana była w czarną spódnicę, białą lub niebieską bluzkę, beżowe rajstopy i buty kremowe. Może poruszać się na bordowym rowerze typu damka z bagażnikiem z tyłu, bez koszyka z przodu.

Policja prosi wszystkie osoby posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia kobiety o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Radomsku pod numerem telefonu 47 8464 211 lub alarmowym 112.

AKTUALIZACJA [godz. 22.15]:

- Kobieta została odnaleziona 20 km od miejsca zaginięcia, w Bąkowej Górze. Jest cała i zdrowa, ale wyczerpana - mówi Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

W poszukiwania zaangażowani byli policjanci oraz strażacy (32 strażaków, jeden zastęp z PSP i pięć z OSP). Poszukiwania prowadzone były m.in. przy pomocy dronów należących do OSP Strzałków. 

Więcej o:
policja radomsko piaszczyce zaginiona poszukiwania marianna majchrzak
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE