[AKTUALIZACJA] Wypadek na skrzyżowaniu Rolnej i Tysiąclecia w Radomsku

[AKTUALIZACJA] Wypadek na skrzyżowaniu Rolnej i Tysiąclecia w Radomsku Fot. nadesłane przez Czytelnika

W czwartek, 8 września późnym wieczorem na skrzyżowaniu ul. Rolnej i Tysiąclecia doszło do potrącenia kobiety przez auto osobowe.

W czwartek, 8 września późnym wieczorem na skrzyżowaniu ul. Rolnej i Tysiąclecia doszło do potrącenia kobiety przez auto osobowe. Obecnie na miejscu trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia.

Ulica jest zablokowana. 

AKTUALIZACJA:

Do zdarzenia doszło ok. godz. 19.30.

- Kierująca samochodem marki mercedes, 19-letnia mieszkanka Radomska, jadąc od strony ul. Przedborskiej w kierunku ul. Tysiąclecia, na prawidłowo oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła 74-latkę. Kobieta została przewieziona do szpitala – mówi Agnieszka Kropisz z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Kierująca samochodem kobieta była trzeźwa.

- Sprawczyni potrącenia powiedziała policjantom, że zauważyła kobietę w ostatniej chwili. Należy podkreślić, że w chwili zdarzenia na drodze panowały trudne warunki. Z powodu intensywnych opadów deszczu, widoczność była mocno ograniczona – zauważa Agnieszka Kropisz.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności.

- Nadchodzą miesiące jesienno-zimowe. Coraz wcześniej będzie zapadać zmrok. Widoczność będzie ograniczona. Pamiętajmy o tym – podkreśla A. Kropisz.

Więcej o:
Wypadek na skrzyżowaniu Rolnej i Tysiąclecia w Radomsku
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE