[AKTUALIZACJA] Wypadek na A1 w gminie Gomunice. Zderzyły się 3 pojazdy. Są osoby ranne

[AKTUALIZACJA] Wypadek na A1 w gminie Gomunice. Zderzyły się 3 pojazdy. Są osoby ranne Fot. PolskieDrogi - Zello CB radio w telefonie/ KP PSP w Radomsku

We wtorek, 8 listopada 2022 r. na A1 w miejscowości Kosówka w gminie Gomunice (kierunek na Gdańsk) doszło do wypadku drogowego.

Do zdarzenia doszło przed godz. 16.00.

Zderzyły się dwa samochody dostawcze oraz samochód ciężarowy.

- W tył samochodu ciężarowego uderzył samochód dostawczy, następnie w niego uderzył jeszcze jeden samochó dostawczy. W pojazdach byli tylko kierowcy - mówi Marek Jeziorski, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Radomsku.

Z informacji przekazanych przez Punkt Informacji Drogowych GDDKiA w Łodzi wynika, że poszkodowane zostały dwie osoby. Jedna z nich została przewieziona do szpitala, druga nie wyraziła zgody na transport do placówki medycznej. Na miejsce zdarzenia wezwany był śmigłowiec LPR, ale ostatecznie został zawrócony.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Utrudnienia mogą potrwać ok. 2 godz.

AKTUALIZACJA: Jezdnia w kierunku Gdańska jest całkowicie zablokowana. Jezdnia w kierunku Katowic – zablokowany pas lewy i środkowy. Ruch w kierunku Katowic odbywa się pasem prawym i awaryjnym. 

AKTUALIZACJA: Utrudnienia zakończyły się przed godz. 19.00.

Więcej o:
powiat radomszczański a1 gmina gomunice kosówka wypadek
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE