[AKTUALIZACJA] Rowerowo.pl zaprasza na przywitanie wiosny 2020

[AKTUALIZACJA] Rowerowo.pl zaprasza na przywitanie wiosny 2020

Ekipa rowerowo.pl tradycyjnie zaprasza na przywitanie wiosny na rowerach. Start 21 marca, o godz. 15.00 na placu 3 Maja w Radomsku (obok fontanny). Cel: Topisz i spalenie Marzana.

Rajd rozpocznie się przy fontannie w centrum miasta na placu 3 Maja, koło poczty. Po omówieniu spraw organizacyjnych, barwny rowerowy peleton wyruszy przez miasto do miejsca, w którym pożegnana zostanie zima.

- Poprzednie imprezy pokazały, że liczymy pokaźną grupę w Radomsku. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie podobnie. Gorąco zachęcam do zaangażowania się w imprezę. Bardzo mile widziane będą wszelkiego rodzaju wesołe, wiosenne ozdoby (własne lub roweru). Niech szarą zimę pożegna kolorowy, wiosenny korowód - mówi Marcin Pachniewicz z ekipy rowerowo.pl.

Program imprezy:

15.00 – 15.30 - Spotkanie przy fontannie. Omówienie zasad i trasy przejazdu. Zdjęcia, pogaduchy w gronie własnym oraz z mediami.
15.30 – 16.30 - Kolorowy przejazd przez miasto. Kolejno ulicami: Mineralną, Wyszyńskiego do ścieżki rowerowej, do Suchej Wsi. Następnie lasami do Klekowca i dalej na Topisz. Trasa może ulec zmianie, jeżeli sytuacja będzie tego wymagała.
16.30 – przygotowania do pożegnania zimy i przywitania wiosny - czyli spalenia Marzana (przyp. męski odpowiednik Marzanny). Jeżeli to będzie możliwe (aura pozwoli) będzie też symboliczne ognisko nad rzeką, aby upiec pierwszą wiosenną kiełbasę.

Powrót we własnym zakresie, według własnego zegarka i trasy. Prowiant także we własnym zakresie. Więcej informacji pod numerem telefonu: 606 761 785.

AKTUALIZACJA:

Zaplanowane na 21 marca 2020 r. powitanie wiosny na rowerach nie odbędzie się. Organizowana przez działającą w Radomsku grupę rowerowo.pl impreza została odwołana w związku z szerzeniem się w Polsce koronowirusa. Informację o odwołaniu imprezy przekazał nam jej organizator Marcin Pachniewicz.

Więcej o:
powitanie wiosny rowerow.pl powitanie wiosny na rowerach radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE