[AKTUALIZACJA] Premier Morawiecki przyjedzie do powiatu radomszczańskiego?

[AKTUALIZACJA] Premier Morawiecki przyjedzie do powiatu radomszczańskiego?

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, w środę 15 czerwca 2022 r. w powiecie radomszczańskim będzie gościć premier Mateusz Morawiecki.

Premier ma uczestniczyć w dwóch wydarzeniach. Najpierw, o godz. 11.00 - w otwarciu nowego przedszkola w Gomunicach. Następnie Mateusz Morawiecki przyjedzie na dworzec PKP w Radomsku, gdzie ok. godz. 12.00 nastąpi uroczysta prezentacja pociągu „Warszyc”.

Do chwili obecnej Kancelaria Prezesa Rady Ministrów nie potwierdziła wizyty premiera.

[AKTUALIZACJA] Wójt gminy Gomunice, Paweł Olejniczak poinformował naszą redakcję, że spodziewał się wizyty premiera. We wtorek (14 czerwca) w południe otrzymał jednak oficjalną informację z której wynika, że Mateusz Morawiecki jednak nie przyjedzie.

Mateusz Morawiecki nie przyjedzie również do Radomska. Centrum Informacyjne Rządu poinformowało, że w środę, 15 czerwca premier weźmie udział w spotkaniu grupy państw unijnych Sojuszu Północnoatlantyckiego w Hadze.

- Niestety, obowiązki uniemożliwiły panu premierowi wizytę w powiecie radomszczańskim. Jestem jednak przekonana, że w najbliższym czasie do takiej wizyty dojdzie – powiedziała portalowi Radomsko24.pl poseł Anna Milczanowska.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański premier morawiecki wizyta mateusz morawiecki
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE