[AKTUALIZACJA] Policjanci poszukują sprawcy śmiertelnego wypadku

[AKTUALIZACJA] Policjanci poszukują sprawcy śmiertelnego wypadku Fot. zdjęcie z monitoringu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku poszukują sprawcy śmiertelnego wypadku, do którego doszło 2 maja 2022 r. w Pukarzowie w gminie Żytno. W wyniku odniesionych obrażeń, zmarł 16-latek potrącony przez samochód. Sprawca zdarzenia uciekł.

Do zdarzenia doszło przed północą. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący samochodem osobowym, jadąc od Maluszyna w kierunku Koniecpola, zjechał na przeciwny pas ruchu i potrącił idące prawidłowo dwie osoby.

36-letnia kobieta została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Z kolei 16-latek został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Krakowie. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Zmarł nad ranem, 3 maja.

Sprawca zdarzenia uciekł z miejsca wypadku. Poszukuje go policja.

- Poszukiwany samochód to pojazd osobowy z grupy audi – bmw. Ma ciemny kolor nadwozia – mówi Aneta Wlazłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Osoby, które mogłyby udzielić informacji o kierującym lub samym wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Radomsku, pod numerami telefonów 47 84 64 211 (lub końcówka 221). Można zadzwonić również pod numer 112.

[AKTUALIZACJA: 6.05.2022] Sprawca wypadku został zatrzymany

Więcej o:
policja radomsko gmina żytno pukarzów śmierć 16-latek śmiertelny wypadek ucieczka poszukiwania
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE