[AKTUALIZACJA] Dwie osobówki wjechały w samochód ciężarowy

[AKTUALIZACJA] Dwie osobówki wjechały w samochód ciężarowy Fot. KP PSP w Radomsku

W poniedziałek, 8 sierpnia tuż przed godziną 9:00 w Gałkowicach Nowych doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech aut. Zderzyły się dwie osobówki i samochód ciężarowy.

Jak informuje Marek Jeziorski, oficer prasowy KP PSP w Radomsku dwa samochody osobowe wjechały w tył ciężarówki, jedna osoba (35 lat) została poszkodowana - ma stłuczoną rękę.

Strażacy muszą zająć się wyciekami płynów eksploatacyjnych z pojazdów. Droga jest zablokowana.

AKTUALIZACJA:

- Zdarzenie miało miejsce na jezdni w stronę Bełchatowa. Kierujący samochodem ciężarowym MAN chciał skręcić na Ruszczyn. Za nim poruszały się dwa auta - skoda oraz renault - kierujący tym ostatnim pojazdem najpewniej zbyt późno zauważył, że jadąca przed nim skoda hamuje i wjechał w jej tył. Wtedy skoda uderzyła w MANa. Obrażeń doznał kierujący skodą, trafił do szpitala w Bełchatowie. Pozostali kierujący oraz pasażer skody w zdarzeniu nie ucierpieli - komentuje Agnieszka Kropisz z KPP w Radomsku.

Kierujący ciężarówki i renault byli trzeźwi, kierowca skody zostanie przebadany w szpitalu.

Policjanci kierują ruchem od strony Bełchatowa i Kamieńska.

Więcej o:
Dwie osobówki wjechały w samochód ciężarowy Gałkowice Nowe Dwie osobówki wjechały w samochód ciężarowy sierpień Dwie osobówki wjechały w samochód ciężarowy KPP Radomsko KP PSP Radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE