Akcesoria meblowe Sevroll do szaf

Akcesoria meblowe Sevroll do szaf Fot. Sevroll

Oferta akcesoriów meblowych do szaf firmy Sevroll jest coraz szersza. To już nie tylko nowoczesne szuflady SEVROLLBOX SLIM, ale również zawiasy zatrzaskowe z cichym domykiem, prowadnice kulkowe czy też nóżki meblowe i profile Gola.

W kwestii dobrej organizacji wnętrza szafy czy też garderoby nieocenioną rolę odgrywają szuflady. Dzięki nim porządek w szafie jest gwarantowany. Produktem cieszącym się ogromną popularnością są szuflady SEVROLLBOX SLIM. Ich designerski wygląd oraz kolorystyka (biały i grafit) pozwalają na wykonanie nowoczesnej szuflady. Boki szuflad występują w 4 wysokościach: 84 mm, 116 mm, 167 mm oraz 199mm. Prowadnice z cichym domykiem gwarantują komfort użytkowania, a pełen wysuw zapewnia nieograniczony dostęp do szuflady.

Dwukierunkowa regulacja szuflady pozwala na idealne ustawienie frontu w zabudowie. Regulacja frontu znajduje się wewnątrz szuflady, co znacznie ułatwia jego precyzyjne ustawienie i sprawia, że nie trzeba wyjmować całej szuflady aby ją wyregulować (gdy szafa znajduje się przy ścianie). Spód szuflady stanowi płyta 16 mm, której nie trzeba frezować. Niezwykle ważnym atutem jest fakt, że SEVROLLBOX SLIM z łatwością może zastąpić czasochłonne w montażu szuflady skrzyniowe. Jak widać Sevroll wprowadził na rynek system, który nie tylko posiada wysoką wartość estetyczną, ale również praktyczną, umożliwiającą łatwy montaż.

Szuflady SevrollBox Slim zostały nagrodzone Diamentem Meblarstwa 2019 oraz zostały Produktem Roku 2019. Są to najbardziej prestiżowe nagrody przyznawane w branży meblarskiej.
https://www.sevroll.com/pl-PL/produkty/akcesoria/szuflady-sevrollbox-slim

Na uwagę zasługują również zawiasy zatrzaskowe z cichym domykiem z eurowkrętami, które są uzupełnieniem linii akcesoriów do szaf rozwieranych i składanych. Dzięki montażowi prowadników na 2 eurowkręty doskonale sprawdzą się w popularnym systemie nawiertów 32mm stosowanym w masowej produkcji mebli.

Obecnie w ofercie Sevroll występują zawiasy o rozmiarze puszki ø 35 mm i rozstawie otworów do wiercenia – 45 milimetrów. Prowadniki krzyżakowe posiadają otwory o standardowym rozstawie 32 mm. Klient może wybierać spośród podstawowej gamy zawiasów: nakładanych, połówkowych i wpuszczanych o kącie rozwarcia 105 stopni. Wszystkie posiadają prowadniki mocowane na zatrzask, co bardzo ułatwia samodzielny montaż. Prowadniki mocuje się stabilnie do korpusu dwoma eurowkrętami ø 6,3 x 13 mm.

Zawiasy Sevroll są zawiasami hydraulicznymi z tłokami wysokiej jakości, zapewniającymi cichy domyk.
Sevroll gwarantuje bezawaryjne działanie zawiasów przez minimum 80 000 cykli otwórz-zamknij. Jest to jeden z najwyższych współczynników trwałości, dostępnych na polskim rynku.
https://www.sevroll.com/pl-PL/produkty/akcesoria/zawiasy

W ofercie Sevroll występują również regulowane nóżki meblowe do dużych obciążeń (aż do 450 kg), które mogą być elementem szafy. Spełniają zarówno funkcje konstrukcyjną, wpływając na stabilność mebla, jak i typowo praktyczną. Służą przede wszystkim do wyregulowania jego położenia.

Nóżki Sevroll wykonane są z czarnego, estetycznego i bardzo wytrzymałego tworzywa, które nie niszczy podłogi. Posiadają szeroką stopę, na której doskonale rozkłada się duży ciężar mebla. Główną zaletą tych nóżek jest łatwy montaż i płynna regulacja w szerokim zakresie. W asortymencie występują w trzech wysokościach: 50-65 mm, 85-120 mm oraz 122-190 mm. Dodatkowo Sevroll oferuje klipy zaczepowe, umożliwiające montaż cokołu również w wersji narożnej (zabudowa wyspowa) .

Wszystkie akcesoria meblowe marki Sevroll charakteryzuje wysoka jakość.
https://www.sevroll.com/pl-PL/produkty/akcesoria/nozki

Idea bezuchwytowych mebli staje się dominującym trendem. Sevroll poszerzył swoją ofertę o profile Gola. Jest to system listew międzyszafkowych, które umożliwiają otwieranie frontów bez użycia tradycyjnych uchwytów. Profile są usytuowane za frontem. Dzięki temu meble zyskują nowoczesny wygląd. Brak uchwytów sprawia, że utrzymanie w czystości frontów kuchennych staje się banalnie proste i zwiększa funkcjonalność szafek i szuflad stanowiąc ich niewątpliwy atut. Profile Gola to nowoczesne rozwiązanie, łatwe w montażu oraz wygodne w użytkowaniu.
https://www.sevroll.com/pl-PL/produkty/akcesoria/profile-gola

Prowadnice kulkowe pełnego wysuwu z systemem cichego domyku to produkt, który jest dedykowany do szaf. Charakteryzuje go uniwersalny zakres zastosowań oraz kompaktowa budowa. Prowadnice są dostępne w popularnych głębokościach: 250, 300, 350, 400, 450, 500, 550 i 600 mm. Zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić pełny wysuw szuflady, dzięki czemu dostęp do jej wnętrza jest bardzo komfortowy. Producent jak zwykle oferuje atrakcyjny produkt z zachowaniem wysokiej jakości wykonania. https://www.sevroll.com/pl-PL/produkty/akcesoria/prowadnice-kulkowe

Kompleksowa oferta Sevroll dostępna jest na stronie www.sevroll.pl

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE