Akademia Volley Radomsko ma nowego sponsora. To PKN „ORLEN”

Fot. Klaudia Gajda

Finansowe wsparcie trafi do Akademii Volley Radomsko na szkolenie młodych siatkarzy. W rozwój uzdolnionej młodzieży zaangażował się PKN ORLEN S.A - koncern jako Sponsor Główny Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

 

Organizacja docenia w ten sposób działania radomszczańskiego klubu na rzecz popularnej dyscypliny wśród aspirujących adeptów ufając, że w niedalekiej przyszłości będą stanowić o sile kadr drużyn seniorskich.

- Pozyskane pieniądze pozwolą zainwestować w najlepszą kadrę trenerską, szkolenia, treningi czy zostaną wykorzystane do opłacenia niezbędnych licencji. Młodzież otrzyma także nowe stroje oraz sprzęt sportowy – mówi Mirosław Dratwiński, wiceprezes Klubu Sportowego METPRIM Volley Radomsko.

- Już od trzech lat działania klubu, miłość do siatkówki i zdrową rywalizację krzewimy wśród dzieci szkół podstawowych i średnich, angażując aktywnie w projekt również lokalną społeczność – rodziny, przyjaciół – kibiców. Rozwijamy projekt pod kątem sportowym, mając jednocześnie na uwadze potrzebę budowania pozytywnych relacji z naszym otoczeniem. Cieszę się, że w Radomsku udało nam się wspólnie stworzyć silny i prężnie rozwijający ośrodek siatkarski. Owocem naszych działań są młodzi zawodnicy, którzy z powodzeniem rywalizują w turniejach - zarówno dziewcząt, jak i chłopców. Pierwsza drużyna chłopców, najstarsza grupa w Akademii Volley Radomsko, w skład której wchodzą zawodnicy w wieku kadet - junior, w nowym sezonie wystartuje w rozgrywkach Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej. Tym bardziej jest nam niezmiernie miło poinformować, że Sponsorem Akademii Volley Radomsko został Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. Jest to olbrzymi dowód uznania dla dotychczasowych osiągnięć klubu, które zostały zauważone i docenione przez mecenasa polskiego sportu ORLEN - podkreśla Krzysztof Ciecióra, członek i założyciel Klubu Sportowego METPRIM Volley Radomsko.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko siatkówka volley radomsko pkn orlen krzysztof ciecióra sponsor
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE