Radomsko, Łódzkie 3.4o Piątek, 22 Listopada 2019

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna Twórczych Nauczycieli i Twórczych Uczniów

Kultura i rozrywka

W ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Uczeń też człowiek. Twórczy indywidualista”, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna już po raz drugi zaprasza nauczycieli szkół gimnazjalnych i... ››

W ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Uczeń też człowiek. Twórczy indywidualista”, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna już po raz drugi zaprasza nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski do wzięcia udziału w konkursie „Twórczy Nauczyciel”. 


Ma on celu promocję osób, dla których nauczanie praca jest twórczym wyzwaniem. Nauczyciele tacy prowadzą lekcje w niekonwencjonalny, ciekawy sposób, inspirujący młodzież do myślenia i samodzielnych poszukiwań. W tym roku jednak formuła konkursu została poszerzona i organizatorzy chcą także znaleźć kreatywnych uczniów. Takich, którzy nie boją się nowych wyzwań, wykazują odwagę w myśleniu i działaniu i są pełni niekonwencjonalnych pomysłów.Aby wziąć udział w zabawie należy w pierwszej kolejności wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie kampanii www.uczentezczlowiek.ahe.lodz.pl) a następnie przesłać dokumentację swojej twórczej pracy – w dowolnej formie (opis, prezentacja, pliki multimedialne).


Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe m.in.: pobyt w luksusowym SPA, bony podarunkowe oraz zaproszenia do kina. Dodatkowo pierwszych 14 uczniów i nauczycieli otrzyma vouchery na profesjonalne kursy e-learningowe Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego.W I edycji kampanii wzięło udział ponad 1000 osób, a najbardziej twórczym nauczycielem została pani Aneta Salamonowicz nauczycielka języka angielskiego z Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych im. T. Makowskiego w Łodzi.

Szczegóły kampanii na: www.uczentezczlowiek.ahe.lodz.pl

komentarze