Adoptuj zwierzaka

Adoptuj zwierzaka

W okresie wakacyjnym radomszczańskie schronisko dla zwierząt notuje dużo większą ilość zwierząt trafiających do placówki. Niestety ma to związek z mentalnością ludzi, którzy traktują czworonoga przedmiotowo i wyjeżdżając na urlop pozbywają się go jak niepotrzebnego mebla…

W ostatnim okresie do schroniska (ul. Spacerowa 118), prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej trafiło kilkadziesiąt psów i kotów porzuconych przez swoich „właścicieli”. Teraz szukają nowych domów, gdzie spotkają się z miłością i będą traktowane jak członek rodziny. Można je adoptować za symboliczną złotówkę. - Nawet najlepsze schronisko nie zastąpi zwierzakowi domu, dlatego gorąco namawiamy do adopcji. Zamiast kupować lepiej adoptować – zachęcają przedstawiciele instytucji.

Zwierzęta można obejrzeć na stronie internetowej schroniska www.schronisko.pgk-radomsko.pl lub na profilu na Facebooku. Aktualnie adopcja szczeniaka lub małego kotka to koszt dla nowego właściciela symbolicznej złotówki. W tej cenie jest komplet szczepień, dezynsekcja, a w przyszłości także kastracja. U weterynarza, za taki pakiet usług trzeba zapłacić nawet kilkaset złotych. Aby adoptować zwierzaka wymagana jest umowa adopcyjna.

Więcej o:
schronisko dla zwierząt pies kot adopcja
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE