6. Trail Kamieńsk. Start zapisów

6. Trail Kamieńsk. Start zapisów Fot. Trial Kamieńsk

Po raz szósty zimą na Górze Kamieńsk biegacze będą rywalizować na dwóch dystansach 6 km i 30 km. Impreza zaplanowana jest na 23 stycznia 2022 roku. Zapisy do 6. Trail Kamieńsk zostaną uruchomione 16 listopada 2021 o godzinie 20.00, a formularz dostępny będzie na stronie ultrakamiensk.pl

Trail Kamieńsk, pomimo już kilkuletniej tradycji, nadal potrafi zaskoczyć uczestników wymagającą trasą oraz fajnymi widokami.

- Łódzkie wydaje mi się płaskim terenem, ale ta góra na tej trasie to naprawdę srogie wyzwanie. Organizacja na wysokim poziomie, bardzo dobrze oznaczona trasa, przyjemne widoki i jak organizm przestanie protestować możliwe, że wrócę za rok – napisał Emil Kwaśniak po starcie w 5. Trail Kamieńsk.

Z roku na rok Trail Kamieńsk staje się co raz większe i przyciąga na start biegaczy z wielu regionów, którzy chcą się zmierzyć z najwyższą górą w centralnej Polsce – 405 m. n.p.m.

 - Wracamy po krótkiej przerwie z zimową edycją, ale w nie zmienionej formule z dwoma dystansami. Wwielu biegaczy zaczyna przygodę od startu na sześciokilometrowej trasie, a na mecie deklarują już start na dłuższym dystansie. Start w Trail Kamieńsk to fajna forma na sprawdzenie swoich aktualnych możliwości czy uatrakcyjnienie zimowych treningów – mówi Bartłomiej Sobecki pomysłodawca biegów na Górze Kamieńsk.

W 6. Trail Kamieńsk obowiązują limity zawodników: 300 osób na 30 km i 100 osób na 6 km. Szczegółowe informacje dotyczące zawodów dostępne są na www.ultrakamiensk.pl. Zachęcamy również do odwiedzin naszej strony Facebook’u, gdzie znaleźć można wiele ciekawostek związanych z wydarzeniem.

Więcej o:
trial kamieńsk góra kamieńska bieg trial kamieńsk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE