53 kilometry dla Niepodległej. Starostwo w Radomsku zachęca do udziału w wirtualnym rajdzie

53 kilometry dla Niepodległej. Starostwo w Radomsku zachęca do udziału w wirtualnym rajdzie Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

20 punktów na 53. kilometrach do zdobycia w4 dni to ogólne zasady gry terenowej „Rajd Pieszy Szlakiem Partyzanckim”, organizowanej przez Powiat Radomszczański w ramach obchodów 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zwycięzcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Starosta Powiatu Radomszczańskiego zaprasza miłośników pieszych wędrówek i wszystkich, którzy chcieliby upamiętnić 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości do udziału w wirtualnej grze terenowej „Rajd Pieszy Szlakiem  Partyzanckim”, która odbędzie się w dniach 11 – 14 listopada 2021 r. na terenie powiatu radomszczańskiego.

Trasa rajdu wynosi 53 km i rozpoczyna się w Radomsku w okolicach dworca PKP, następnie prowadzi przez miejscowości: Ojrzeń, Ewina, Jasień, Kobiele Wielkie, Wola Malowana, Chełmo, Strzelce Małe, Wierzbowiec, Przedbórz, aby zakończyć się w okolicach Przedborza.

Rajd polega na samodzielnym dotarciu do 20 wyznaczonych punktów kontrolnych wskazanych w poście informującym o grze na profilu fb/eratravel oraz udokumentowaniu tego poprzez zamieszczenie w komentarzu do postu pamiątkowych zdjęć.

Zdjęcie z punktu kontrolnego musi przedstawiać uczestnika trzymającego  biało – czerwoną flagę.

Zwycięzcami zostaną osoby, które najszybciej zamieszczą komentarz pod postem i będą posiadały największą liczbę zdjęć z punktów kontrolnych.

Uczestnicy rajdu sami wyznaczają tempo i odcinki szlaku do przejścia w danym dniu.

Szczegóły i zasady udziału w rajdzie określa regulamin opublikowany w poście o grze fb/eratravel i stronach internetowych www.eratravel.pl oraz www.radomszczański.pl. Na stronach tych można także pobrać plik (gpx i kmz) z przebiegiem trasy.

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański starostwo radomsko rajd 53 kilometry dla niepodległej

Załączniki

regulamin-szlak-partyzancki.docx

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE